Лимонний порошок Coldrex MaxGrip для розчину для прийому всередину призначений для лікування дорослих та підлітків віком від 12 років, які мають симптоми, пов’язані з болем та грипом, такі як задишка, головний біль, біль у горлі або біль у горлі. купірування короткочасного болю.
Лимонний порошок Coldrex MaxGrip для розчину для прийому всередину має ефективну жарознижувальну та знеболювальну дію.
Іноді застуда або грип з’являються з більш інтенсивними і водночас більш неприємними симптомами - голова, горло покращуються, очі теж вище. Лимонний порошок Coldrex MaxGrip містить активний розчин проносного та знеболюючого парацетамолу. Це дійсно ефективно при пом’якшенні ангіни, головного болю та лихоманки. Його засіб проти закладеності носа звільняє візуально закупорений ніс і полегшує дихання. Завдяки вмісту вітаміну С він допомагає запобігти втраті вітаміну С на початкових стадіях застуди та грипу. Не застосовувати з іншими препаратами, що містять парацетамол, іншими ліками, що використовуються для зменшення закладеності носа або для лікування застуди.
Діюча речовина: парацетамол, фенілефрин гідрохлорид, аскорбінова кислота (вітамін С).
Його можна отримати без рецепта. Це може враховуватися як фонд охорони здоров’я.
Прочитайте інструкцію з експлуатації щодо ризиків та побічних ефектів або попросіть свого лікаря або фармацевта.!
Власник дозволу на продаж: Omega Pharma Hungary Kft.1138 Будапешт, Madarбsz Viktor u. 47-49.
од .: 295,9 HUF/шт
Його можна застосовувати як мінімум 65 кг ваги!
Інструкція з експлуатації: Інформація для користувача
Coldrex MaxGrip порошок з ароматом лимона для перорального розчину
парацетамол, фенілефрин гідрохлорид, аскорбінова кислота (вітамін С)
Перш ніж почати приймати цей препарат, уважно прочитайте всю інструкцію, оскільки вона містить важливу для вас інформацію.
Завжди використовуйте цей препарат точно так, як описано в цій брошурі або як вам сказав ваш лікар або фармацевт.
- Зберігайте цю листівку, можливо, вам доведеться прочитати її ще раз.
- Зверніться до свого фармацевта для отримання додаткової інформації чи порад.
- Якщо у вас є якісь побічні ефекти, поговоріть зі своїм лікарем або фармацевтом. Сюди входять будь-які можливі побічні ефекти, не зазначені в цій брошурі. Див. Пункт 4.
- Обов’язково повідомте лікаря, якщо ваші симптоми не покращуються або погіршуються протягом 3 днів.
Зміст листівки:
- Що таке Coldrex MaxGrip лимонний порошок для прийому всередину і для чого він використовується?
- Перед використанням Coldrex MaxGrip лимонний порошок для прийому всередину
- Як користуватися порошком ароматизованого лимоном Coldrex MaxGrip для розчину для прийому всередину?
- Можливі побічні ефекти
- Як зберігати Coldrex MaxGrip лимонний порошок для прийому всередину?
- Зміст упаковки та інша інформація
1. Що таке Coldrex MaxGrip лимонний порошок для прийому всередину і для чого він використовується?
Порошок з пероральним розчином з ароматом лимона Coldrex MaxGrip застосовується у дорослих та підлітків віком від 12 років для симптомів застуди та грипу, таких як лихоманка, головний біль, біль у горлі, біль у кінцівках, закладеність носа та синусит (синусит) та синусит призначений для довгострокового полегшення.
Порошок з пероральним розчином із смаком лимона Coldrex MaxGrip містить парацетамол, фенілефрин гідрохлорид та аскорбінову кислоту (вітамін С):
- і парацетамол має знеболювальну та жарознижувальну дію,
- фенілефрину гідрохлорид симпатоміметик, який полегшує нежить і пазухи, полегшуючи дихання,
- і вітамін С. (аскорбінова кислота) допомагає компенсувати природну втрату вітаміну С соран під час застуди та грипу, допомагаючи таким чином задовольнити підвищені потреби організму у вітаміні С.
Щоб полегшити різні скарги, вам не потрібно приймати кілька різних лікарських засобів, їх одночасно полегшує порошок з пероральним розчином із смаком лимона Coldrex MaxGrip:
- зменшує лихоманку,
- знімає головний і м’язовий біль,
- це усуває закладеність носа і допомагає звільнити навколоносові пазухи,
- знімає біль у горлі.
2. Перш ніж застосовувати Coldrex MaxGrip лимонний порошок для прийому всередину
AColdrex MaxGrip порошок зі смаком лимона для перорального розчину парацетамол і це для зменшення закладеності носа містить активну речовину для.
Тому не використовуйте разом з іншими продуктами, що містять парацетамол, що застосовуються для лікування кашлю або застуди, грипу та закладеності носа.!
Не використовуйте Coldrex MaxGrip зі смаком лимона порошок для приготування розчину для прийому всередину
- якщо алергічний парацетамол, фенілефрин гідрохлорид, аскорбінова кислота або будь-який інший інгредієнт цього препарату (перерахований у розділі 6).
- якщо ви приймаєте трициклічні антидепресанти, бета-адреноблокатори або інші антигіпертензивні засоби.
- якщо для лікування депресії ви приймаєте або припинили приймати так звані інгібітори моноаміноксидази (МАО) за останні два тижні.
- симпатоміметики (закладеність носа, пригнічувачі апетиту, амфетаміноподібні стимулятори).
- якщо гіпертиреоз фургон.
- якщо при серцевих захворюваннях страждати.
- якщо серцево-судинне захворювання фургон.
- якщо гіпертонія.
- якщо діабетик.
Попередження та запобіжні заходи
Містить парацетамол.
Вживання занадто великої кількості парацетамолу може серйозно пошкодити печінку.
Поговоріть зі своїм лікарем перед тим, як приймати Coldrex MaxGrip порошок зі смаком лимона для перорального розчину, якщо:
- захворювання печінки або нирок фургон. При захворюваннях печінки більший ризик передозування.
- нежирне або недоїдане.
- регулярно вживайте алкоголь.
Можливо, ви взагалі не зможете приймати ці ліки або, можливо, доведеться зменшити кількість використовуваного парацетамолу.
Поговоріть зі своїм лікарем перед тим, як приймати Coldrex MaxGrip порошок зі смаком лимона для перорального розчину, якщо:
- ви при важкій інфекції оскільки це може збільшити ризик метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є: глибоке, прискорене, утруднене дихання; нудота (нудота), нудота (хвороба); зниження апетиту. Негайно зверніться до свого лікаря, якщо у вас є будь-який із зазначених вище симптомів у будь-якій комбінації!
- глаукома (ненормальне підвищення внутрішньоочного тиску).
- феохромоцитома (наднирник - пухлина).
- проблема простати одержимість утруднення сечовипускання фургон.
- судинні захворювання (наприклад, хвороба Рейно: реакція на холод або стрес на пальцях рук і ніг).
Важливо, щоб ви не приймали порошок із смаком лимона Coldrex MaxGrip для перорального розчину одночасно з іншими продуктами, що містять парацетамол, оскільки прийом парацетамолу вище рекомендованої дози може призвести до небезпеки для життя або пошкодження печінки із летальним наслідком. Завжди перевіряйте діючу речовину на коробці або в інструкції з використання ліків, які ви приймаєте одночасно!
Зверніться до свого лікаря або фармацевта, якщо ви не впевнені, чи можете ви приймати це ліки.
Діти та підлітки
Порошок з пероральним розчином зі смаком лимона Coldrex MaxGrip слід призначати лише підліткам від 12 до 16 років.
Цей препарат не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Якщо симптоми не зникають, зверніться до лікаря.
Інші ліки та порошок для прийому всередину порошку зі смаком лимона Coldrex MaxGrip
Обов’язково повідомте свого лікаря або фармацевта, якщо ви приймаєте, нещодавно приймали або могли приймати будь-які інші ліки.
Поговоріть зі своїм лікарем перед тим, як приймати ці ліки, якщо ви приймаєте будь-який із наступних ліків:
- метоклопрамід або домперидон (ці агенти проти нудоти/блювоти використовується).
- високий для лікування рівня холестерину прийом холестираміну.
- варфарин або ін антикоагулянти.
- для лікування депресії такі як трициклічні антидепресанти (наприклад, амітриптилін) або інгібітори моноаміноксидази (наприклад, моклобемід, селегілін).
- гіпертонія так званий бета - блокуючі препарати.
- для лікування серцевих захворювань дигоксин або подібні препарати.
- пригнічувач апетиту одержимість -підсилювач препарати.
Вагітність та годування груддю
Якщо ви вагітні або годуєте груддю, думаєте, що можете бути вагітною чи плануєте завагітніти, зверніться до свого лікаря або фармацевта перед тим, як приймати цей препарат.
Цей препарат не слід застосовувати під час вагітності та годування груддю без медичної консультації.
Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами
Цей препарат може викликати запаморочення. Якщо ви відчуваєте такі симптоми, не керуйте автомобілем та не використовуйте будь-які інструменти чи машини.
Порошок Coldrex MaxGrip зі смаком лимона для перорального розчину містить натрій та сахарозу
- На порцію 3,7 г сахарози містять. Може спричинити карієс. Якщо ваш лікар сказав вам, що у вас непереносимість деяких цукрів, зв’яжіться зі своїм лікарем перед тим, як приймати цей препарат.
- Підготовка 0,12 г натрію (основний інгредієнт кухонної солі) на пакетик, що відповідає 6% від максимально рекомендованої добової норми натрію у дорослих. Це слід враховувати пацієнтам на дієті з контрольованим натрієм.
3. Як використовувати Coldrex MaxGrip лимонний порошок для прийому всередину?
Попросіть свого лікаря або фармацевта, якщо ви не впевнені, чи можете ви приймати це ліки.!
Завжди використовуйте цей препарат точно так, як описано в цій брошурі або як вам сказав ваш лікар або фармацевт. Якщо ви не впевнені в дозі, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
Рекомендовану дозу не слід перевищувати.
Завжди використовуйте найнижчу ефективну дозу для полегшення симптомів.
Не використовуйте ліки більше 4 годин.
Якщо симптоми не зникають, зверніться до лікаря.
Рекомендована доза препарату
Дорослі (включаючи людей похилого віку) та підлітки віком від 12 років і старше 65 кг:
1 пакетик кожні 4-6 годин. Не використовуйте більше 4 пакетиків протягом 24 годин.
Між двома дозами має пройти мінімум 4 години.
Підлітки віком від 12 до 16 років і до 65 кг:
Це ліки повинен призначати тільки лікар!
Діти до 12 років:
Не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.
Тривалість застосування не повинна перевищувати 7 днів.
Якщо ваші симптоми не покращуються протягом 3 днів, припиніть прийом порошку ароматизатора лимонного смаку Coldrex MaxGrip для перорального розчину та зверніться до лікаря Не застосовувати більше 3 днів без нагляду лікаря.
Спосіб застосування
Для перорального застосування.
Вилийте вміст пакетика в склянку або кружку, а потім наполовину наповніть кухоль дуже теплою водою і добре перемішайте. При необхідності додайте холодної води.
Якщо ви використовуєте більше порошку зі смаком лимона Coldrex MaxGrip для перорального розчину, ніж слід
Не приймайте більше призначеної дози. Якщо ви використовуєте більше порошку зі смаком лимона Coldrex MaxGrip для перорального розчину, ніж слід, якомога швидше зверніться до лікаря навіть якщо вам погано.
Якщо хтось приймає занадто багато парацетамолу, існує ризик розвитку пізніше важкого ураження печінки, що може призвести до трансплантації печінки або смерті.
Якщо ви забули використовувати лимонний порошок Coldrex MaxGrip для прийому всередину
Не приймайте подвійну дозу, щоб компенсувати забуту дозу.
Не приймайте більше однієї дози кожні 4 години.
Якщо у вас є додаткові запитання щодо використання цього продукту, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
4. Можливі побічні ефекти
Як і всі ліки, це ліки може спричинити побічні ефекти, хоча їх отримують не всі.
Під час використання препарату наступне загальні побічні ефекти (Може вражати до 1 із 10 осіб):
- головний біль, запаморочення, нервозність, безсоння.
- артеріальний тиск - підвищення.
- нудота, блювота.
Внизу рідкісні побічні ефекти (Може вражати до 1 з 1000 людей). Якщо у вас виникли такі проблеми, припиніть прийом препарату та негайно зверніться до лікаря:
- широкі зіниці, раптова втрата зору, яка може бути наслідком аномально високого внутрішньоочного тиску. Ця реакція може виникати в основному у пацієнтів з глаукомою (зелена катаракта).
- серцебиття незвично прискорене, серцебиття.
- алергічні реакції (наприклад, висип, кропив'янка, алергічний дерматит).
- хворобливе сечовипускання, затримка сечі, що може спостерігатися переважно у чоловіків із збільшенням простати.
Внизу дуже рідкісні побічні ефекти (Може вражати до 1 з 10 000 людей). Якщо у вас виникли такі проблеми, припиніть прийом препарату та негайно зверніться до лікаря:
- синці або кровотечі невідомого походження, які можуть бути наслідком зменшення кількості тромбоцитів (тромбоцитопенія).
- порушення функції печінки.
- важкі шкірні реакції (синдром Стівенса-Джонсона).
- стискання в грудях, задишка, висип і непритомність (анафілактична реакція - важка, негайна реакція гіперчутливості по всьому тілу).
- алергічна реакція, така як висип або свербіж, що іноді спричиняє проблеми з диханням або набряк губ, язика, горла або обличчя.
- труднощі з диханням, які раніше мали місце з ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними препаратами, і подібна реакція на порошок лимонного порошку Coldrex MaxGrip для перорального розчину.
Повідомлення про побічні ефекти
Якщо у вас є якісь побічні ефекти, поговоріть зі своїм лікарем або фармацевтом. Сюди входять будь-які можливі побічні ефекти, не зазначені в цій брошурі. Про побічні реакції можна також повідомляти безпосередньо Управлінню через контактні дані, наведені в Додатку V.
Повідомляючи про побічні ефекти, ви можете допомогти отримати більше інформації про безпечне використання цього препарату.
5. Як зберігати лимонний порошок Coldrex MaxGrip для прийому всередину?
Не зберігати при температурі вище 25 ° C.
Зберігати в недоступному для дітей місці!
Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на картонній упаковці. Термін придатності відноситься до останнього дня цього місяця.
Не викидайте будь-які ліки через стічні води чи побутові відходи. Попросіть свого фармацевта, що робити з будь-якими ліками, які ви більше не використовуєте. Ці заходи допоможуть захистити навколишнє середовище.
6. Зміст упаковки та інша інформація
Що містить порошок для прийому всередину порошку зі смаком лимона Coldrex MaxGrip?
- Підготовка діючі речовини парацетамол, фенілефрин гідрохлорид та аскорбінова кислота (вітамін С). Кожне саше містить 1000 мг парацетамолу, 10 мг фенілефрину гідрохлориду та 40 мг аскорбінової кислоти.
- Інші інгредієнти: колоїдний діоксид кремнію, куркумін (Е 100), сахарин - натрій, натрій - цикламат, лимонний ароматизатор, кукурудзяний крохмаль, натрій - цитрат, безводна лимонна кислота, сахароза.
Як виглядає лимонний порошок Coldrex MaxGrip та вміст упаковки?
Ніжно-жовтий, лимонного смаку та запаху, неоднорідний, водорозчинний порошок.
6,427 г ± 2,5% г порошку, наповненого паперовою/поліетиленовою/алюмінієвою фольгою/поліетиленовим ламінованим пакетом.
5 або 10 пакетиків у коробці.
Не всі розміри упаковки можуть продаватися.
Власник дозволу на продаж та виробник
Власник дозволу на продаж:
Omega Pharma Hungary Kft.
Мадараш Віктор u. 47-49.
SmithKline Beecham S.A.
Карретера де Аджалвір, км 2500, 28806 Алькала де Енарес Мадрид
Wrafton Laboratories Limited,
Exeter Road, Wrafton, Braunton, EX33 2DL,
Omega Pharma International NV,
Venecoweg 26, Назарет, 9810, Бельгія
Цю листівку востаннє переглядали: Березень 2019 р.
- Гель для відновлення BioTech USA 60 г лимона - Fittpharma - спорт-здоров’я-дієта - інтернет-аптека
- Durex Intense Orgasmic - презерватив із ребрами та крапками (10 шт.) - Ft Sex Shop
- БІО НОВЕЛЛ БЕЗКОФІНОВАНА КАПСУЛА КАВИ NESPRESSO СУМІСНА 10 ДБ - Herbaház
- EthicSport Performance Sete Лимонний гіпотонічний порошок для напоїв - Пішохідний магазин TENGERSZEM - Туристичне спорядження
- Слава алкогольний дезінфікуючий гель для рук лимон 500 мл - Fittpharma - спорт-здоров'я-дієта - онлайн