Я говорю про вартість їжі для сім'ї з 4 осіб.
Ми також 2 + 2 і намагаємося пропустити ті 250e + -50e, ми готуємо лише день, і зазвичай ми сухими вечерями, малий обідає в школі, а малий все ще вдома
ми - 4 дорослих. (троє хлопців). і ми витрачаємо на дієту більше 600 євро щомісяця на приготування їжі, але найбільше зникає з холодильника вечорами, коли його подають у мережі, якщо ви хочете мати фрукти, йогурти, овочі, а також деякі солодощі, це досить дорого, і там є ще одяг, косметика та пагорб інших речей, не кажучи вже про зниження та збори. насправді, коли ти задумаєшся. До цього ви щомісяця давали 18000 крон на їжу, про що загрожує думками.
нам 4, і ми витрачаємо 300-350, і я готую це щодня, а обід і вечерю намагаємось їсти здорово, без ГМО та подібних огидних, але навіть це завищена ціна. Я скоро отримую домашнє м'ясо та овочі від знайомих пройти в самий раз 🙂
Не знаю, але я відкладу блоки на березень, а потім напишу. Однак це дуже багато, тому що я намагаюся бути здоровим і не економити на їжі, навіть якщо ми не ходимо в ресторан. Це означає, що індичка та курка, гриби в супі багато овочів для супу та салатів, рисові йогурти тут і там пудинг сир з шинки та випічка також фрукти та макарони. Це основа. Я купую солодощі виключно у лідера, у них є чудові речі за кілька центів. Вдома печу млинці і напр. Винятково я роблю ланго та сиска. Нам 2 дорослих і 4 роки, і Бабо довелося їсти в дитячому садку. Ні в кого немає алергії. Тож на початку квітня я напишу 😀