plo por 1x10 (vre.Al/LDPE/papier)

Зміст інструкції з експлуатації

ДОДАТОК № 3 ПРО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНИ В РЕЄСТРАЦІЇ, EV. Ні. 2009/02239

грип

ЛИСТОВКА

TheraFlu ® застуда та грип

Порошок для перорального розчину

Власник рішення про реєстрацію

Novartis s.r.o., Прага, Чехія

Склад препарату

Наркотики: парацетамолу 325 мг, феніраміну малеату (феніраміну гідроген малеату) 20 мг, фенілефрину гідрохлориду (фенілефрину гідрохлориду) 10 мг, аскорбіновій кислоті (аскорбіновій кислоті) 50 мг

Допоміжні речовини: безводна лимонна кислота, тринатрієвий цитрат, яблучна кислота, фосфат кальцію, сахароза, діоксид титану (E171), аромат лимона, оранжево-жовтий (E110), хіноліновий жовтий (E104).

Фармакотерапевтична група

Знеболюючий/жарознижуючий/деконгестант

Характеристика

TheraFlu ® застуда та грип містить ліки для придушення симптомів застуди та грипу. Парацетамол має жарознижувальну та знеболюючу дію, при цьому феніраміну малеат a фенілефрин вони пригнічують утворення виділень і призводять до розслаблення дихання носом. Вітамін С допомагає покрити підвищену потребу в цьому вітаміні при лихоманці та грипі.

Показання

Короткочасне лікування симптомів грипу та застуди, таких як: лихоманка, головний біль, біль у суглобах і м’язах, риніт та закладеність носа з утрудненим диханням.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючих речовин та будь-якої з допоміжних речовин.

Функціональні розлади печінки та нирок, важкі захворювання серця та кровообігу, більш важкий високий кров'яний тиск, пухлина надниркових залоз і підвищена функція щитовидної залози; збільшення простати з утрудненим сечовипусканням, діабет, гемолітична анемія, вагітність, підвищений внутрішньоочний тиск, надмірне вживання алкоголю, супутнє лікування препаратами, що пригнічують фермент моноамонієву оксидазу, епілепсія.

Побічні ефекти

Втома, сонливість. Іноді можуть виникати шлунково-кишкові розлади (запор, діарея або відчуття переповненості), а також відчуття нудоти (блювота) і блювота. Через симпатоміметичну дію фенілефрину спостерігався головний біль, підвищення артеріального тиску та рефлекторне уповільнення серцевої діяльності. Рідкісні реакції: кропив'янка та інші шкірні висипання, низький вміст тромбоцитів, низький вміст лейкоцитів, гемолітична анемія. Поодинокі випадки важкого дефіциту гранульованих лейкоцитів. Пацієнти з непереносимістю ацетилсаліцилової кислоти можуть в деяких випадках (від 5 до 10%) реагувати на парацетамол (наприклад, астму).

Якщо у вас є якісь побічні ефекти, поговоріть зі своїм лікарем або фармацевтом. Це включає будь-які можливі побічні ефекти, не зазначені в цій брошурі.

Взаємодія

Можливе посилення ефекту трициклічних антидепресантів, інгібіторів МАО, барбітуратів та нейролептиків. Гепатотоксичність парацетамолу посилюється такими індукторами ферментів, як фенобарбітал, фенітоїн, карбамазепін та рифампіцин. Не приймайте разом з деякими ліками, що використовуються для лікування високого кров'яного тиску.

Слід бути обережними при одночасному застосуванні седативних препаратів. Слід уникати вживання алкогольних напоїв. Можливе посилення ефекту похідних кумарину (наприклад, варфарину). Підвищена резорбція при одночасному лікуванні метоклопрамідом. Парацетамол продовжує період напіввиведення левоміцетину. Призначаючи будь-які інші ліки, повідомте своєму лікарю, що ви приймаєте TheraFlu ® від застуди та грипу та не приймаєте будь-які інші безрецептурні ліки без згоди лікаря.

Дозування та спосіб введення

Дорослі та підлітки старше 14 років використовують вміст одного пакетика 2-3 рази на день з мінімальним інтервалом між дозами 4 години. Максимальна добова доза: 3 пакетики. Розчиніть вміст одного пакетика TheraFlu ® від холоду та грипу у склянці теплої води (приблизно 2,5 дкл) і пийте якомога тепліше. Застуду та грип TheraFlu ® можна застосовувати протягом дня, найкращий час прийому - ввечері перед сном. Не приймайте ліки безперервно більше 5 днів.

Особливі попередження

Як і інші ліки з антигістамінними препаратами, застуда та грип TheraFlu ® можуть змусити вас почувати себе втомленими і мати менше рефлексів. Тому потрібна обережність, напр. при керуванні автотранспортом та при роботі з машинами. У пацієнтів літнього віку та пацієнтів із порушеннями серцевої діяльності чи кровообігу слід враховувати судинозвужувальну дію фенілефрину. Не приймайте цей препарат під час вагітності та годування груддю.

Слід бути обережними при гіпертрофії простати та при захворюваннях щитовидної залози, а також при захворюваннях печінки та нирок та при дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Застуду та грип TheraFlu ® не можна застосовувати постійно та у збільшених дозах. Прийом вище рекомендованих доз може призвести до серйозного ураження печінки. Він не підходить для використання пацієнтам із проблемами алкоголю та/або захворюваннями печінки та/або іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол або ацетилсаліцилову кислоту.

Не можна виключати постійне ураження нирок після тривалого прийому високих доз знеболюючих препаратів, що містять парацетамол. З огляду на ці дані, застуда та грип TheraFlu ® не придатні для тривалого застосування. Якщо проблеми не зникають, зверніться до лікаря. Якщо симптоми захворювання не покращуються протягом 3 днів, зверніться до лікаря.

Увага

Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності.

Попередження для діабетиків

TheraFlu ® застуда та грип містить приблизно 20 г сахарози (бурякового цукру) в одному мішку, що відповідає 340 кДж (= 82 ккал).

Упаковка

6, 10 або 14 мішків по 22 г.

Зберігання

Не зберігати при температурі вище 25 ° C.

Дата останнього перегляду тексту