бронхіт та запалення легенів, пов’язані зі збільшенням вироблення слизу

бромгексин

  • Опис продукту
  • Оцінка товару
  • Додаткова інформація

Письмова інформація для користувачів.

Бромгексин 8 - краплі KM®
Пероральний розчин

Власник реєстрації
Krewel Meuselbach GmbH
Кревельштрассе 2
53783 Eitorf
SRN

Склад:
1 мл ліки (23 краплі) містить:
препарати:
бромгексину гідрохлорид (бромгексину гідрохлорид) 0,8 мг, анісовий олеум (анісовий діоксид кремнію) 0,025 мг, ореол фонікулі (діоксид кремнію) 0,075 мг.
допоміжні речовини:
ментол (ментол), ефір чебрецю (кремнезем чебрецю), ефіролей menthae piperitae (м'ятний кремнезем), етеролей евкаліпта (діоксид кремнію евкаліпта), сахарос (сахароза), полісорбат 80 (полісорбат 80), етанол 96% (етанол 96%), тригліколь триетиленгліколь), соляна кислота (соляна кислота), дигідрогенфосфат калію (дигідрофосфат калію), гідрофосфат натрію додекахідрікус (гідрофосфат натрію додекагідрат), aqua purificata (очищена вода).

Фармакотерапевтична група:
відхаркувальний, муколітичний

Характеристики:
Бромогексин гідрохлорид - це відхаркувальний та муколітичний засіб, що полегшує відхаркування, збільшуючи утворення бронхіального слизу та його розрідження. Ефект бромгексину підтримують ефірні олії фенхелю та анісу.

Показання:
Зрідження слизу при гострому та хронічному бронхіті та запаленні легенів та при всіх захворюваннях легенів, пов'язаних із підвищеним виробленням слизу.

Протипоказання:
Відома гіперчутливість до бромогексину та інших компонентів. Оскільки бромгексин подразнює слизову шлунка, краплі Бромгексин 8 КМ® не слід застосовувати пацієнтам із виразкою шлунка.

Побічні ефекти.
Бромгексин подразнює слизову шлунка і може спричинити порушення травлення. У рідкісних випадках можуть виникати реакції гіперчутливості на шкірі або слизових оболонках, набряк обличчя та повік, рідко набряк клімату та глотки, що супроводжується задишкою, або зниження артеріального тиску.
Зверніться до свого лікаря, якщо під час лікування ви відчули реакцію, яка, на вашу думку, є незвичною та недоречною.

Взаємодія:
Препарати, що містять бромгексин, не слід поєднувати з пригнічувачами кашлю (наприклад, кодеїном), оскільки секрет накопичується під час пригніченого кашльового рефлексу і не може відкашлятися. Це особливо важливо вночі.
Одночасний прийом бромгексину та саліцилатів, фенілбутазону та оксифенілбутазону (протизапальних препаратів) може спричинити посилене подразнення слизової шлунка, що може посилити або частіше порушити травлення.

Дозування та спосіб введення

Краплі Бромгексин 8 - КМ® застосовують 3 рази на день у наступних дозах, якщо не передбачено інше: