Мені. Відчувалося, що ми двоє дорослих і однорічний син, і на їжу + аптека + речі для маленької (памперси тощо) + іноді, коли нам потрібні були ліки, і це було б близько 400 євро. Їжа є найдорожчою в нашій країні, і ми не маємо такої високої іпотеки. Але що не слід купувати трохи йогурту чи фруктів. Це витрати, про які я якось не знаю району.
2 дорослих та 2 роки дієта близько 400 €. Ми купуємо якісну їжу, часто купуємо в Австрії
Ну, ми теж 400-500 €, але ми обоє їмо вдома або на вулиці, коли це потрібно. Тож на обід дамо, навіть 20-30 €. Загалом, ми купуємо достатньо, але ніколи не найдешевшого (тобто, якщо він неякісний та дешевий), а також парки з лідли, маргарину та дешевого водного молока нам не загрожують. І майже кожен день ми маємо м’ясо з м’ясник, курка та ін. Оскільки після досвіду роботи lidl та більярдного теско ми відмовились від покупки зіпсованого смердіння, що траплялося весь час. Але мій чоловік скоріше мав би порвані спортивні штани та розкіш у холодильнику, ніж навпаки.
Дякую, дитино, за відповідь 🙂 ми хотіли б вмістити 250e . але з цих постів я отримую в середньому близько 300e. Я сподіваюся, цього буде достатньо . ми будемо скромними в багатьох відношеннях, але ми також купуємо кращу їжу.
Не знаю, чи хтось погодиться зі мною, але, думаю, не варто розплачуватися за їжу. Звичайно, вам не потрібно купувати ікру через день, а страждати від якості таких "звичайних" речей 🙂 Але я думаю, що це підійде, коли ви добре впораєтесь і не викинете 🙂
Ми 200eur, мій чоловік бере їжу на роботу з дому переважно за цінами, тому я не виглядаю. але ми також маємо домашні овочі, цибулю, картоплю.
Не думаю, що їсти здорово харчуються тисячі. нас двоє без дитини, і ми витрачаємо на їжу близько 200 місяців на місяць - ми не купуємо картоплю, а також отримали трохи овочів. Я часто готую м’ясо - майже щодня. Я думаю, що бюджет на їжу часто збільшується за рахунок таких речей, як печиво, підсолоджена вода та соки, напівфабрикати.
ми побалуємо себе шоколадом макс із солодощів, коли я волію щось спекти вдома. крім того, бобові страви слід їсти принаймні раз на тиждень, а бобові коштують кілька центів.
і звичайно треба купувати, щоб його не викинули.
Я готую вдома - ми також приносимо свої обіди на роботу
@auroraeos ну є багато дешевих продуктів, таких як картопля капуста бобові. Підсолоджену воду ми взагалі не купуємо, сік мінеральної води є безалкогольним. Просто водопровідна вода. Наприклад, ви можете заощадити на фруктах, поїхавши до садів та придбавши кілька десятків кілограмів яблук та зберігаючи їх, якщо у вас є льох, балкон чи склад. Також картоплю купувати оптом тощо. Ви можете зробити йогурти у склі в духовці і вдома. Ви можете придбати рисові макарони, консервовані бобові тунця оптом, коли вони в дії тощо.
@auroraeos Я зараз відкрив цю цікаву тему, бо цього місяця я це відчув. Ми на другому місці і витрачаємо близько 300 євро (сюди входить доставка їжі або відвідування ресторану, але ми зазвичай готуємо вдома). Однак у нас є безкоштовне м’ясо та картопля від батьків-партнерів, тож ми на цьому дещо заощадимо. Ми також купуємо швидше предмети вищої якості, тому якби ми справді цього хотіли, ми змогли б трохи зменшити цю суму.
@auroraeos І все ж на ваше запитання - на мою думку, ви можете добре вписатися в 250-й, якщо хочете. Основою економії грошей на їжу є планування - найкраще скласти приблизне меню на тиждень і ходити в магазин лише раз на тиждень для великої покупки (звичайно, потрібно купувати більше хліба, але нічого іншого). Таким чином ви будете використовувати все, що маєте вдома, і це не буде приваблювати спонтанного придбання нісенітниці 🙂
- Скільки людина витрачає на дієту на місяць Кожна копійка має значення
- Скільки ви витрачаєте на місяць на дієті «Блакитний кінь»
- Скільки євро ви витрачаєте на місяць на немовляти Блакитного коня?
- Скільки см вимірювала ваша річна бабуся Блакитний кінь
- Скільки каші на вечерю 8-місячного Блакитного коня