«Але я вже готовий пакет». Додаткові 2 хвилини, які ви проводите з саморобкою, дійсно того варті.
Мішок
Вилити в миску, перелити, поставити в мікрохвильовку. Це займає близько хвилини.
Домашнє
Зважте і висипте пластівці в миску, налийте, поставте в мікрохвильовку/готуйте в каструлі. Потім ви додаєте креветки та фрукти. Це займає близько 3 хвилин.
Ціна за миску
"Але мішок дешевший, бо вдома я повинен купити котлету, фрукти ..."
Я зробив для вас уповільнену ковбойську математику.
Мішок
Це конкретно того варте 0,49 євро. Це досить дешево, але більшість пересувається 0,70 євро і більше.
- Proťák = 12,95 €/1000г = 40 х (25г) доз = 0,32 €/доза
- Пластівці = 0,49 €/500г = 12,5 х (40г) дози = 0,04 €/доза
- Чорниця = 0,69 €/125г = 5 х (25г) доз = 0,14 €/1 доза
- Чіа = 5,95 €/1000г = 200 х (5г) доз = 0,03 €/1 доза
Разом 0,53 євро.
Різниця в чотири центи. Однак величезна різниця в харчових показниках для тіла.
Склад
Все докладно на малюнках нижче. Мене найбільше потішила сумка 1% заморожена чорниця. Судіть вас.
Харчові цінності
Загальна кількість вуглеводів майже однакова, як і клітковина і жир. Білки та цукор однозначно грають на користь домашнього приготування. Крім того, ви насправді не маєте справу з цими 30 калоріями.
Мішок
На обкладинці написано "чорниця та сироватка„. Ну, ти знаєш, що я це роблю. Сироватка є 7,8 грам півтора грама замороженої чорниці ... Мізерно мала кількість білка, який не підтримує зростання м’язової маси ні в кого.
Чому 7,8 грам білка недостатньо? - Стаття тут.
Домашнє
Все просто краще. Білки, що підтримують синтез м’язів, достатня кількість клітковини, мінімум цукру, достатня кількість складних вуглеводів. Однозначний вибір.
Якщо вас ще ніщо не переконало, це повинно бути.
Незрівнянний краще домашнє. Крапка.
Те саме стосується і почуття ситість.