Конфіденційність та файли cookie

Цей сайт використовує файли cookie. Продовжуючи, ви погоджуєтесь на їх використання. Дізнайтеся більше, зокрема, як керувати файлами cookie.

брати

Ви, мабуть, стикалися з деякими клієнтами, які побачать ціну вашої продукції з реакцією ... "Ніхто не платить стільки за печиво, кекси чи що завгодно!", І я розумію цю ситуацію, тому що і раніше я вірив у це ... але це просто не впевнено. Не так давно, коли я все ще готував випічку, я стягував справедливу ціну за свою продукцію, і всі вони продавались дуже добре!.

Як ви побачите, у загальній вартості печива залучаються різні фактори отримання прибутку, такі як: непрямі або призначені витрати, це означає витрати, пов’язані із загальною діяльністю вашого бізнесу, а не безпосередньо зі створенням файлів cookie, таких як оренда, страхування та прибуток; також скільки стягують ваші конкуренти, якщо вони продають, скільки готовий заплатити ваш цільовий ринок, вартість інгредієнтів, як швидко ви працюєте, праця, упаковка тощо. Раніше я робив це як бізнес, тому ви бачите, що тут більше задіяних. Навіть якщо ми припустимо, що ви використовуєте екстракти інгредієнтів, які я роблю; тому єдиний спосіб гарантувати прибутковість - це точно розрахувати власні витрати та визначити ціну своїх файлів cookie.

Ціноутворення - це завжди проблема, оскільки споживачі не очікують платити більше за долар США за печиво, якщо вони ще не знають, скільки часу витрачається на кожне з них. Коли він продавав печиво, він брав від 4 до 18 доларів або до 23 доларів за штуку, залежно від дизайну.

Процес визначення або встановлення цін розпочнеться з таких кроків:

По-перше, ви повинні визначити свою стратегію продажів або більш відомий бізнес-план, який є стійким. Ось 2 основи:

Стратегія Walmart: ви можете знизити якість товару та низьку ціну, але мати ВИСОКИЙ обсяг. Вам потрібно багато замовлень, щоб підтримувати цю стратегію.

Стратегія Mercedes: Ви можете робити високоякісний, дорогий продукт і мати невеликий обсяг. Це переважно для більшості пекарень або домашнього бізнесу. Ми хочемо зробити чудову роботу, але у нас немає черги клієнтів, які чекають біля дверей.

Багато хлібопекарських підприємств намагаються сказати, що вони якісні, дешеві, і це може бути правдою. Зараз. Але це не є стійким. Якщо ви хочете побудувати бізнес, який триває довго, це стратегія, яка обов’язково закінчиться невдачею. Особисто я більше схиляюся до стратегії Mercedes з точки зору домашньої випічки.

1. Розрахувати витрати на інгредієнти (сировина)

Почніть із складання списку сировини, необхідної для створення рецепту.

Перш ніж почати розраховувати вартість одиниці, ви повинні розбити вартість кожної сировини, зазначеної у вашому рецепті.

2. Розрахунок прямих витрат на оплату праці (праці)

Що стосується прикрашеного цукрового печива, то витрати на працю, як правило, перевищують витрати на інгредієнти (сировину). Незліченні години роботи та уваги до деталей роблять ці їстівні твори мистецтва такими особливими. Ви можете скористатись своїм найкращим судженням, щоб оцінити, скільки часу потрібно для заповнення партії файлів cookie від початку до кінця. Але ще краще, я рекомендую встановлювати стандарти для типів файлів cookie, встановлюючи хронометраж під час роботи з приуроченим годинником. Наприклад, ось розбивка на те, скільки часу мені потрібно, щоб зробити 30 3-дюймових печива, просто оформлених від початку до кінця (лише королівська глазур):

  • Час приготування тіста (60 хвилин)
  • Час вирізання та випікання (45 хвилин)
  • Час підготовки до королівської глазурі (25 хвилин)
  • Час декорування (30 хвилин)

Загальний передбачуваний час виготовлення становить 160 хвилин. Щоб розрахувати мої прямі витрати на оплату праці на партію (робочу силу), я поділяю свою погодинну ставку 18,00 доларів на 60 хвилин, щоб отримати норму робочої сили, що становить 30 доларів на хвилину. Потім я помножую .30 доларів на хвилину на 160 хвилин, щоб отримати загальну пряму вартість робочої сили за партію 48 доларів. Щоб розрахувати вартість печива, я просто поділяю 48 доларів на вихід рецепта (30 печива), що дає мені 1,60 доларів за одиницю (печиво) на оплату праці.

Зараз мої прямі витрати, без урахування упаковки, складають: сировина + пряма праця = $ за одиницю (печиво)

* але не забувайте, що непрямі або загальновиробничі витрати повинні бути включені в ціну кукі.

Загальні витрати вони включають як постійні, так і змінні витрати. Постійні витрати - це ті витрати, для яких потрібно щомісяця (або квартал/рік) сплачувати однакову суму грошей, наприклад оренду, оренду/оренду кухонного обладнання, вивезення відходів, плату за обслуговування сайту тощо, і вони не засновані на скільки печива ви виробляєте, виготовляєте ви 1 або 1000 печива, це витрати, які ви будете постійно нести, незважаючи ні на що! Якщо у вас невеликий домашній бізнес, ці витрати, звичайно, будуть набагато меншими, ніж витрати, пов’язані з веденням пекарні в комерційному чи місцевому магазині. Змінні витрати - це ті витрати, які зростають із збільшенням виробництва (кількість замовлень або файлів cookie). Ці витрати включають такі речі, як доставка, папір (канцелярське приладдя), комунальні послуги тощо.

Ще одним важливим фактором визначення ціни ваших файлів cookie, який полегшить розуміння клієнтами, є класифікація ваших продуктів, в даному випадку ваших файлів cookie. І це насправді залежить від художника, але ось приклад того, що я б розглянув: основного, детального та детального. Звертаючись до цих прикладів, БУДЬ ЛАСА, пам’ятайте, що кожен автор файлів cookie повинен самостійно визначати складність.

(Це просто ідея)

  • Основне: 1-2 кольори та консистенція королівської глазурі, відсутність ручного різання та мінімальна декорація.
  • Детально: 4-6 кольорів та консистенції глазурі, відсутність ручного різання, легкі деталі.
  • Розроблено: 7 або більше кольорів королівської глазурі, всі консистенції, вирізані вручну або кісткою стандартно за допомогою формочки для печива на ринку, різні прикраси та деталі, а також доповнення до таких прикрас, як: помадка, ізомальт, натуральні або цукрові квіти, посипати, золота фольга, шоколад тощо ...

Це посилання на одну сторінку. що може допомогти вам розрахувати вартість вашого рецепту (англійською мовою) https://cafesmarts.com/

3. Обчисліть вартість посилок

І не забуваємо, що упаковка (презентація) може швидко накопичуватися і збільшувати витрати! Вам потрібно взяти до уваги все - від целофанових пакетів, в які ви поміщаєте своє печиво, до стрічок, стрічок та/або наклейок, якими закриваються ці пакети, візитні картки, коробки, якщо ви доставляєте, час упаковки тощо.

В основному я повторив той самий процес, який використовував для розрахунку витрат на вихідні інгредієнти, тобто розділив загальну ціну кожної упаковки (тобто коробки з целофановими пакетами) на одиниці, що в ній містилися (тобто кількість сумки в коробці).

Завжди пам’ятайте про те, щоб включити податки та витрати на доставку до вартості ваших сумок, стрічок та етикеток. Зазвичай я замовляю багато своїх канцелярських/пакувальних виробів, тому я ділю загальну вартість доставки свого замовлення на кількість предметів, які мені були відправлені.

Коли я вперше почав замовляти великі файли cookie, час упаковки був фактором, до якого я був не зовсім готовий. Упаковка печива займає багато часу та турботи. Потрібно точно розрахувати, скільки часу зазвичай потрібно, щоб упакувати печиво, перерізати стрічку та зав'язати пакети. Це також наука та інша робота.

Кілька порад перед виконанням замовлення:

  • Знайте свої закони на замовлення у вашому штаті чи місті, це закони Нью-Йорка - Закон про котеджне харчування - Forrager
  • Попросіть усіх клієнтів зв’язатися з вами електронною поштою або через форму замовлення, щоб отримати письмовий запит.
  • Якщо ви не впевнені в ціні, знайдіть трохи часу, щоб подумати і спланувати, перш ніж давати ціну.
  • Час від часу візьміть трохи перерви, щоб не витратити енергію або не закінчити непрофесійну роботу.

Що робити, якщо клієнти кажуть, що я беру занадто багато?

Тож вони не ваш цільовий клієнт! Якщо вони скаржаться на ціну, вони будуть скаржитися на інші речі. Якщо вони попросять вас зробити спеціальну випічку на їх особливий випадок, але хочуть заплатити ціни Walmart, скеруйте їх до найближчого Walmart. Вони загублені і розгублені. Не витрачайте час і сили на цих людей. Ви хочете бути активними, щоб уникнути цих скарг? Опублікуйте свої ціни, щоб їх побачили всі. Йдіть на крок далі. Опублікуйте фотографії та відео, які пояснюють важку працю та час, який знадобився для приготування предметів для торта/печива тощо. Чим більше поінформований клієнт про те, скільки часу та зусиль вкладено в його замовлення, тим більше людей буде готових платити більше .

Мої рідні та друзі завжди просять мене спекти тістечка/печиво, але вони платять недостатньо. Що я повинен зробити?
Перестань погоджуватися це робити! Цілком прийнятно робити це протягом перших кількох місяців, щоб намочити вашу продукцію. Перегляд - це завжди добре, але в якийсь момент ви повинні відмовитись від безкоштовних замовлень. Ви можете зробити сімейну знижку.

Сподіваюсь, ця інформація вам стане в нагоді. Як завжди, я вітаю ваші коментарі та запитання.

І пам’ятайте, що запорукою успіху є практика, терпіння та наполегливість.