Повідомлення від Квім »2 роки тому, редаговано 25 травня 2020 22:07 (2 рази)

Одним з найкращих продуктів для отримання ситості є легкі желатини, оскільки вони надають смак майже не додаючи калорій. Їх можна їсти на десерт після їжі, щоб збільшити загальну вагу їжі до досягнення 400 загальних грамів, що, як правило, досягається з’їданням 2 легких желе на десерт або вживанням їх між їжею для вгамування тривоги..


одиниці день

https://www.telecompra.mercadona.es/detall_producte.php?id=68187

Серед них виділяється цукор Gellytina 0% від Hacendado (Mercadona), який містить лише 1 кілокалорію. Вони мають ціну 0,98 євро за кожну упаковку по 6 одиниць по 100 грамів кожна, в середньому 16 центів за желатин.

Існує можливість з’їсти кілька одиниць одночасно, наприклад, я зазвичай з’їдаю 2 легких желе одночасно, а іноді до 4 одиниць в той самий день, з’їдаючи 2 різні смаки вперше і ще 2 різні смаки наступного разу час, який приносить додаткове задоволення і допомагає наповнити шлунок, Хоча це майже 100% вода, вона має такий самий ефект, як легкі напої, але з іншим відчуттям, оскільки необхідно жувати, тому вони допомагають створити більше відчуття з’їденого більше їжі, що генерує психологічну ситість, тоді як вживання 2 одиниць забезпечує 200 грамів їжі, тому вони є хорошим десертом після білкової їжі, наприклад, з'їжте 200 грамів м'яса або риби і відразу після 2 легких желатинів.

Економічно вони складають лише 32 євроценти за 2 одиниці, так що навіть якби я їв по 4 одиниці на день, це було б лише 19,20 євро на місяць, або лише 9,60 євро за 2 одиниці на день. Якщо гроші для вас не є проблемою, ви можете їсти холодець протягом усього дня, Ви можете з’їсти навіть 10 одиниць, якщо вам захочеться, а це буде всього 10 кілокалорій, потрібно лише 1 хвилина (не виконуючи жодних дій, лише для основного обміну), щоб спалити 1 кілокалорію, щоб спалити 2 кілокалорії потрібно лише 2 хвилин, ви можете їсти їх із задоволенням, 10 одиниць на день становили б 48 євро на місяць, тому навіть у найбільш перебільшених випадках це не представляє великих економічних витрат.

Якщо ви поєднуєте легкі желатини з легкими напоями протягом дня, можливо, вам не знадобиться більше 4 желатинів на день, а в більшість днів вам може знадобитися не більше 2. Наприклад, коли я п'ю дієтичні напої, я не відчуваю занепокоєння, тому я забуваю або не маю потреби приймати желе, і я можу їхати кілька днів, не з'їдаючи жодного. Якщо ви не любите легкі напої, але любите легкі желатини, тоді ви можете їсти 4 або 6 одиниць на день без проблем лише за 19 або 29 євро на місяць відповідно., досить низька ціна, якщо це допомагає досягти ідеальної ваги, не страждаючи від проблем з тривогою протягом всієї дієти.

Легкі желатини мають ту перевагу, що вони складають майже 100% води, тому, якщо з’їсти 2 одиниці по 100 грам, ви отримаєте 200 мілілітрів води, яка допомагає зволожити організм та усунути голодні імпульси, спричинені нестачею води. Потім, крім того, ви можете прийняти 1 цілу склянку легкого напою, наприклад, дієтичну колу, і таким чином досягати 400 грамів їжі в шлунку, що генеруватиме імпульси ситості, настійно рекомендована техніка між прийомами їжі, коли ви відчуваєте занепокоєння, з'їжте 2 легких желатину і випийте 1 склянку легкого напою, після цього ви відчуєте багато ситості, внісши лише 2 або 3 кілокалорії.


https://www.dia.es/compra-online/productos/lacteos-y-huevos/postres/gelatina/p/186051

Іншим рівноцінним варіантом є легкі полуничні киселі з супермаркету Día, В упаковці 6 одиниць по 100 гр кожна за 0,89 євро, 15 центів за одиницю, що є найдешевшим на іспанському ринку. Вони забезпечують 8 кілокалорій, але 1,8 грама - це білок, оскільки нейтральні желатини, які використовуються при його приготуванні, складають 88% білка, тому желатини з деякою калорійністю зазвичай містять білок. 1,8 грама білка еквівалентно 1,8 х 4 = 7,2 ккал від білка, і ці калорії не враховуються при втраті ваги, вони не шкодять дієті, тому лише 0,8 ккал шкодить дієті, що було б еквівалентно тим же 1 ккал Гелітини Хацендадо.

Недоліком бренду Día є те, що вони містяться лише у полуничному смаку, коли Hacendado мають полуничний, лимонний та багатофруктовий аромати, 3 різні смаки, що дозволяють поєднувати різні смаки, якщо їх їсти 2 на 2, Але якщо у вас немає сусідньої Меркадони і є лише сусідній день, це не менш дійсний варіант з точки зору ефективності та ціни.


https://www.carrefour.es/supermercado/R-812340685/p

Є й інші марки, які також корисні для дієти для схуднення, наприклад, світло від Reina's Gelli, яке забезпечує 9 кілокалорій на 100 грам. У цьому випадку їх не можна їсти у великих кількостях, оскільки вони не містять білка, обмеження становило б 4 одиниці на день, що становило б 36 кілокалорій, пошкоджуючи раціон на 18 грам (12%), Більші кількості починають впливати на дієту занадто сильно, хоча 18% на 6 одиниць не буде занадто багато, але в цих випадках краще використовувати безпосередньо Меркадону або День, які шкодять лише половині грама на одиницю. Крім того, ціна Reina має ціну 0,75 євро за 4 одиниці, 19 центів за желе, вони дещо дорожчі. Ви можете вибрати цей варіант, якщо у вас немає Mercadona або сусіднього Day, але у вас є Carrefour або інший сусідній супермаркет, де вони продають марку Reina.. Ще одна перевага полягає в тому, що він поставляється в 4 різних смаках: полуничний, лимонний, апельсиновий та багатофруктовий, що надає желе більше різноманітності.


https://www.carrefour.es/supermercado/R-562701559/p

https://www.carrefour.es/supermercado/R-prod810836/p

Інший варіант - киселі Royal на 10 кілокалорій, але вони дорожчі, будучи однією з найвідоміших брендів, якщо не найбільш, з точки зору желатинів. Полуничні коштують 1,28 євро (32 центи за желатин, вдвічі більше, ніж Хачендадо), а лісові плоди - 1,51 євро (38 центів за желатин). Перевага цих желатинів полягає в тому, що вони забезпечують 1,7 грама білка на одиницю, що помножено на 4 - це 7 кілокалорій з білка, отже лише 3 кілокалорії походять з вуглеводів (0,9 г), це рівно 3,6 кілокалорій з вуглеводів і 6,8 кілокалорій з білка на загальну кількість 10,4 кілокалорій. Таким чином, кожен желатин шкодить дієті лише на 1,8 грами, тобто на 2 грами, округлюючи, що робить ці желатини третіми за ефективністю після Hacendado та Daytime, але їх ціна робить, що, можливо, їх не доведеться купувати, Це залежить від того, чи економічно вам не представляє проблеми витратити 0,64-0,76 або 1,28-1,51 додаткових євро на день за 2 або 4 одиниці на день. Я б рекомендував купувати їх лише у тому випадку, якщо поблизу немає Mercadona або Day, а у вашому супермаркеті немає легких желатинів Reina, тобто як останній варіант.


У власному особистому щоденнику я також прокоментував легкі киселі Bonpreu із супермаркету Esclat, супермаркет, який можна знайти лише в Каталонії, який містить легкі желатини 9 кілокалорій (без білка) полуничного, лимонного, апельсинового та багатофруктового ароматизаторів за 0,65 євро за кожну упаковку по 4 одиниці, в середньому 16 центів за одиницю.

У цьому випадку застосовуватимуться ті самі критерії, що і для Рейни, оскільки вони містять однакову кількість калорій без білка, тому вони були б достатніми, якщо ви їсте в середньому 2 або 3 одиниці на день, Якщо ви зацікавлені у вживанні великих кількостей, таких як 4, 6 або 8 одиниць на день, я б рекомендував купувати ті, що в Mercadona, Día або у когось, хто віднімаючи калорії з білка не перевищує 3 ккал/одиниця.