ВИБЕРІТЬ З НАШОГО БЕЗПЕРЕРВНО РОЗШИРЮВАЧОГО ДІАПАЗОНУ,
ВСЕ ДЛЯ СЕБЕ, ДЛЯ ЧЛЕНІВ ВАШОЇ СІМ’Ї!
ЗАМОВИТИ ПРИГОДНІСТЬ НАШОЇ КУХНІ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ!
ПОЗНАЙТЕ ЇХ ЗА СПОРТИВНИМ ЖИТТЯМ
ПОВ'ЯЗАНІ З ВИРОБАМИ, ЯКІ ЯХ ВИКОРИСТОВУЮ!
УВІЙТИ В НАШУ НОВУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН!
ЗДОРОВ'Я - ВЕЛИКА СКАРБА І ПОВИНЕН ЗБЕРЕЖИТИ,
ЦЕ ВАМ ДОПОМОЖЕ!
ОЗНАЙТЕ ПРОГРАМУ КОНТРОЛЮ ВАГИ!

Здорова дієта дійсно дорога?

Для багатьох життя зараз важке. Їжа дорога. Але якщо я харчуюся здорово, зміню свій спосіб життя, чи справді це буде додатковою витратою для вашого бюджету? Давайте порахуємо разом!

олександра

Давайте подивимося, скільки я повинен заплатити плюс-мінус, якщо дотримуюся вимог здорового харчування.

1. Їжте 4-5 разів на день.
2. Випийте не менше 2 літрів чистої води!
3. Не їжте за 3 години до сну!
4. Уникайте алкогольних напоїв!
5. Не вживайте цукор, мед або продукти, що їх містять!
6. Рідко закуска.
7. Виберіть продукти з непросіяного борошна!
8. Займатися не менше 3 разів на тиждень!
9. Нехай наші страви будуть виготовлені з декількох різних інгредієнтів, щоб ми могли надходити більше поживних речовин в наш організм!
10. Зменште кількість доданого жиру. Вибирайте нежирні продукти!
11. Зменште споживання солі! Замість цього використовуйте натуральні спеції!
12. Їжте сирі фрукти та овочі кілька разів на день!
13. Куріння заборонено!

Після того, як ми вивчили кілька основних правил, давайте подивимося, скільки ми можемо заощадити або, можливо, наскільки це обтяжить наші гаманці:

1. Їсти більше одного разу не означає їсти більше. Зменшиться лише кількість споживаної за один раз. Ми можемо засвоїти урок: це правило не означатиме ні економії, ні зайвих грошей.

2. Чиста вода - це вже економія. Безалкогольні напої, або нам не потрібно їхати так далеко, соки коштують багато. Якщо взяти до уваги сік, то 1 літр - це приблизно. Це коштує 300-400 HUF. Тоді як 1 літр дорожчої мінеральної води становить лише близько 60 форинтів. Таким чином, ми можемо заощадити близько 600 форинтів за 1 день, якщо виберемо чисту воду. Це може становити 18 000 форинтів за 1 місяць.

3. Більшість людей перекушують ввечері. Вони повертаються додому з роботи, школи, і, дивлячись телевізор, вони, звичайно, споживають кілька калорій. Припустимо, це йогурт або мішок чіпсів. Йогурт становить приблизно Це коштує 80 HUF. Виключення його з раціону означає 2400 форинтів у нашому гаманці за один місяць. Мішок чіпсів становить близько 200-300 форинтів. Це може бути додатковою вартістю 9000 форинтів на місяць. Але припустимо, ми не споживаємо його щодня, а "лише" 1-2 рази на тиждень. Навіть тоді в наших кишенях може залишитися близько 2000 форинтів. Скільки ми можемо придбати за стільки грошей?

4. З нагоди вечірки чи вечірки ми скидаємо в горло багато зайвих калорій у вигляді алкогольного напою. 1 дл сухого вина містить 60 ккал. Це стільки ж, скільки велике яблуко.
Якщо ми іноді випиваємо трохи вина чи пива вдома, це поки не проблема, але це також коштує грошей. 1 літр кращого вина становить близько 1500 форинтів. З цього ми могли купити кілька кілограмів овочів та фруктів. Півлітра пива коштує 200 HUF. З цього ми можемо взяти 1 головку салату + 1 яблуко.

5. Якщо нам доведеться уникати цукру, його потрібно замінити. Я можу використовувати для цього ксиліт, який становить 2000 HUF/кг. Спочатку це звучить більше, ніж цукор, але це варто невеликих вкладень. Для мене пачки такого розміру вистачає на півроку. Для середньої родини, скажімо, 2-3 місяці. Якщо я дивлюся на це так, ціна вже не така небезпечна.
І якщо не брати до уваги шоколадні цукерки, кондитерські вироби, випічку на вихідних, ця ціна повернулася кілька разів.

6. Якщо ми щотижня зменшуватимемо кількість наших жителів, ми можемо заощадити багато грошей. Всім, хто на даний момент не сидить на дієті, пропоную записати на місяць, скільки витрачаєте на випічку, чіпси, шоколад та інші смаколики. Результат буде дивовижним!

7. Необхідно полювати на цільнозерновий хліб. Товари прибл. Це починається від 300 HUF/половина кг. Це трохи більше, ніж білий хліб, але вони набагато насиченіші, тому ми можемо їх менше їсти. Це дійсно коштує дорожче?

8. Вправа означає не тільки дорогі тренування в тренажерному залі, але і біг на свіжому повітрі, танці вдома. Також вам потрібно лише один раз придбати DVD, і тоді ми вправляємося скільки завгодно. Якщо ми все-таки підемо до спортзалу, ми будемо спостерігати за акціями, тож протягом місяця можемо займатися за півціни.

9. Якщо я їм пюре з фрикадельками, це дешево. Якщо я вже їм картоплю в шкірці з часником, тертий сирний соус, смажене м’ясо та зелений салат, це дорожче. Якщо підрахувати після цього, приблизно. 50 форинтів за особу. Це насправді не великі витрати!

10. Якщо я смажу смажене м’ясо без олії, я можу заощадити багато олії, одночасно добре впливаючи на свою форму. Нежирний (або легкий) продукт зазвичай коштує не більше ніж жирний. Якщо взяти за приклад зимову салямі, кілограм якої становить близько 300 форинтів, то домашньої копченої шинки за 1500 не багато. Але скільки я заощаджу жиру та грошей!

11. Надмірне вживання солі, як відомо, не є корисним для здоров’я нашого серця. Залишати сіль, навпаки, не означає несмак. Ми можемо безпечно використовувати зелені спеції. Такі як орегано, базилік, розмарин тощо. Ми також можемо виховувати їх вдома. Горщик приблизно Це коштує 200 HUF.

12. Щоденне надходження фруктів може бути по-справжньому страшним, але якщо врахувати, що кілограм яблук становить близько 250 форинтів взимку. Це приблизно Він охоплює 5 яблук, то це означає, що фруктів вистачить майже на тиждень на стільки грошей. І овочі не повинні бути отруйним перцем. Можна терти буряк, цибулю, капусту, що дешево навіть взимку, не те що влітку!

13. Скільки ми можемо заощадити, кинувши палити? Багатство! За один місяць приблизно 15-18 000 HUF. З цього ми вже можемо жити здоровим життям!

Сподіваюся, я дав зрозуміти багатьом, що, звертаючи увагу на себе, вибираючи, що їсти, це ще не збанкрутує сімейну скарбницю. Sõt!