@ snezienka12345 Я думаю, ви спочатку відскакуєте від 100E до 150E і записуєте перші два місяці, всі витрати .
Це залежить від того, як ви налаштовані, ніжний чи поблажливий, якщо ви їсте на вулиці, тож буде більше, готуйте два дні, і це заощадить ваші гроші
якщо один день м'ясо, то інший прийом їжі дешевший .
@ snezienka12345 Це залежить від того, як ви харчуєтесь. Сніданок також можна приготувати за € 1 та € 10. Різниця полягає в тому, чи хочете ви білий круасан з маслом або авокадо з житнім хлібом, якісний сир, яєчний омлет зі шпинатом та смузі з 5 фруктів z
Якщо ви підійдете до зупинки і до мінімуму з підрахунком кожного предмета, на мій погляд, ви можете якимось чином помістити до 150-200 євро (лише сніданок, вечеря та щось інше на вихідних), з умовою, що ви можете навіть не їсти на вулиці цілий місяць.
Але якщо ви готуєте кращі страви, за вечерею, де є стейки, риба, багатий сніданок, багато овочів та фруктів, а також ви зазвичай готуєте їжу у вихідні дні, а також виходите їсти, то, на мій погляд, приблизно 500 євро точно, якщо НЕ більш.
Якщо ви готові їсти одне і те ж протягом 2-3 днів, варто готувати більше і економити гроші, або покласти частину в морозильну камеру, а потім просто розігріти протягом тижня. Якщо вам потрібно щодня свіжа їжа, це буде складніше, але нічого страшного для 2-х людей. В іншому випадку, якщо у вас на роботі гаряча їжа, я не думаю, що потрібно якось готувати на вечерю, вистачить простих і швидких страв. Дієтний бюджет буде набагато вибагливішим, коли прийдуть діти 🙂
Дякую, дитино, за всі твої поради та думки 🙂
Я розрахував приблизно на 200 євро максимум для нас обох, обіди на роботі та недільні обіди точно для свекрухи. Що стосується їжі, ми є золотою серединою - тут і там щось кращої якості, але нам дійсно потрібна достатня кількість класичної їжі, наприклад від Jednota. і звичайно у нас не буде грошей витрачати на їжу в стейках з самого початку, і її готуватимуть лише вдома 🙂
Ми стирія. Я, чоловік і двоє синів/6,5 років і 1,5 року /. на їжу ми витрачаємо близько 500-600 євро на місяць.
ми купуємо якісну їжу, багато фруктів та овочів, молочні продукти.
обід у роботі 3.30, - х 20 днів х дві особи = 132, -е
4x вихідні з батьками = 0,-
вечеря вдома (сухий корм 30 днів х 5, - = 150
сума сума приблизно 282, -е
@jolinka будь ласка де ти купуєш макарони? Я все ще роблю лише хлібобулочні вироби і купую лише один вид, саме тоді, коли вони діють, тому я хотів би розширити свою колекцію комори 🙂
@ snezienka12345, тож ти повинен чудово підходити
Ну, я захоплююсь деякими з нас, ми 2 дорослих і 1 дієта 3 роки, і ми витрачаємо 500 євро на їжу, і більше я захоплююся всім, що менше 500 євро
@majrab vacsinou in kauflande, зрідка lidl. Я вибираю з кращих, а це так звані "тверда пшениця" "дуро" або "манна крупа" і т. зв Макке домашні макарони для супу, у мене просто немає в коморі, не пам'ятаю назви, коштує 85 центів за 500 гр. Деякі люди вважають це дорогим, але я не думаю, що ви можете заробити жахливі гроші на макаронах. щоб заощадити 20,30 центів, я точно від цього не розбагатію.
максимум, що ви можете заощадити на нісенітницях - це обмежити куплені торти, печиво, шоколадні батончики, солону нісенітницю та придбану воду.
@hors саме так я зазвичай дивлюся і не розумію.
@majrab, а що стосується порожньої комори монстра, я знайшов лише одну сессі і одне "бенкет", яким купує мого чоловіка, я віддаю перевагу іншим. Завтра ми робимо велику покупку до ночі.
@veronikaszabova Я також люблю дивитися, і я не купую магазини фресів, коли ананас коштує 5 € кожен, але я купую Tesco, Lidl, Kaufland тощо. 0)
@jolinka і після цієї теми ми дійсно переходимо до наступного місяця, щоб підрахувати, скільки ми витрачаємо на їжу, оскільки я вранці вдома, я включаю мережу, і якщо я знаходжу рецепт, який я хочу спробувати, я кажу своєму чоловікові купите це і те, і раптом є покупка 20 євро: - /, але знову ж таки, ми не купуємо мені жодних гармонізованих напоїв, мінералів чи чіпсів. і навіть незважаючи на це, це все одно велика справа
а в кауфланді я також купую макарони, вони є у нас, можливо, раз на 2 тижні, але я готую 2-3 дні, щоб у нас було, і поки ми не їмо нового, я не готую 🙂
@hors ved to. Двічі на тиждень купуйте близько 50 євро, плюс кожен день трохи розеток, фруктів.
@ moni244 Я не збираюся нікого відчужувати, якою була б інша жінка в моєму домі . 😀
@veronikaszabova, ймовірно, це також стосується встановлення доходів та витрат, коли сім'я має загалом близько 800 e, 500 просто на їжу, і справді концентрується на розповсюдженні події.
особисто, що ми маємо, ми 450 євро/іноді навіть більше на свята/досить багато, для цього маємо багато з дому, свіжих овочів та фруктів, квашеної капусти, картоплі, компотів, стерилізованих овочів. Ми нічого з цього не купуємо, ми завжди привозимо від 10 кіло домашнього м’яса від свекрухи/5-6 разів на рік/і ще скільки нам потрібно купити.
@majrab Я не зосереджуюся на конкретному бренді, з кращого/не цілком із зайвого найдорожчого/я вибираю те, що тут діє, а з тих, кого купую, вони чергують ці бренди в дії, завжди щось інше.
Ви також знаєте, як це взяти, і що мм все ще має справжній капелюх.
@jolinka Я завжди кажу чоловікові, що нас буде менше, лише мої хлопці - м'ясо ☺☺☺
Я також часто кажу, що ми багато даємо на їжу, але я не хочу знижувати якість їжі, лише щоб заощадити.
@hors my minieme (dufam) до 300 макс. (Я порахую наступного разу), і ми побалуємо себе майже тим, що хочемо, але я волів би ходити по магазинах ще не раз без знижки ель, але що ви купуєте за 500 євро? знову ж таки, коли у вас вищий дохід, це зрозуміло. в даний час ми живемо лише від мого чоловіка, я повинен приручити себе, і ми не можемо дозволити собі будь-який булгур чи кус-кус замість чистого чи картоплі, навіть якщо я час від часу кидаю його в кошик
@majrab ми часто їмо лосося на обід, у нас є м’ясо приблизно 5 разів на тиждень. плюс фрукти, овочі. лише для одного дати авокадо 1е. зараз це 500e
@veronikaszabova, оскільки я думаю, що якби у нас не було "субсидій" від своїх і тещі, що вони дають, якщо б нам довелося все купити, ми однозначно віддамо понад 500 євро. одного разу я доклав зусиль і перерахував один літній місяць, коли це був найбільший урожай, скільки ми їли з саду і скільки це відбуватиметься в магазині, і я розрахував ціни приблизно як в супермаркеті, не такі як домашні органічні овочі/що, безумовно, у цієї якісної мами і все ще супер свіжої, шлях від саду до столу становить 10 метрів 😅 😅/Ну, мені зрозуміло, що це приблизно 150-200 євро додатково, якби ми хотіли стільки овочів а фрукти їсти з магазину. в органічних цінах це було б ще дорожче, бо у нас немає дітей, крім коників 😀 😀
Звичайно, це діє протягом 5-7 місяців на рік, у січні не так багато народжується.
@jolinka, але я купую бренд AGNESI і завжди лише копійки, тому що я багато іншого не роблю. а потім лише в суп із класичної нитки
@veronikaszabova у нас теж майже постійне м’ясо, але зараз ми зробили вбивцю, наповнили морозилку на 80 євро, плюс наша свекруха вистрілила величезне стегно на Великдень, яким ми будемо весь рік. Але знову ж таки, ми маємо лосося лише тоді, коли в Лідлі є якась подія, я навіть не бачив його в інших місцях і ще не знайшов у нас авокадо (я не жартую), тому ми не купуємо таких мент і тому у нас менше витрат, але ми їмо багато молочних продуктів та бобових. Я обожнюю супи та зварювання з бобових, тому вони часто у нас є, і іноді ми їли багато чистого, але оскільки я вагітна і навряд чи можу це відчути, коли мій чоловік розмовляє зі мною 🙂
- Скільки євро для двох дорослих за їжу Блакитного коня
- Їжте проти старіння Ці продукти зупиняють час
- Я харчуюсь здоровою їжею, але все ще маю зайву вагу
- Коричневий цукор проти білого цукру, який корисніший Скільки цукру вживати на день
- Без борошна чи макаронних виробів Які продукти є основою побутових та карантинних покупок