Я не займаюсь жодною дієтою, і мої батьки не будуть вважати, що вони годують мене щодня.

cars


Якщо ви робите об'ємну дієту, ви живете поодинці (я це кажу, бо коли людей більше, це пропорційно дешевше), і крім "звичайної" їжі ви хочете пити білкові коктейлі (я навіть не уявляю, скільки це може вам коштувати, але дешево не повинно бути), тоді ви точно перейдете до цих цифр.


І якщо ви живете з батьками, то вам доведеться піти з ними, щоб зробити покупку.

їжте рис, картоплю, бобові ... і вам не потрібно вводити надлишок білка.

це не такий дорогий друг.

Все рухається. Меркадона - твій друг. Тепер, якщо ви купуєте дорогі макарони, епікурейський цільнозерновий хліб. це коштує грошей.

Що стосується білків, ну, у тренажерному залі вони вас зірвуть, і в травниках теж. В Інтернеті вони мають хороше співвідношення ціни та якості, вони коштують мені 5 кіло € 60. Два щоденних коктейлі, я не знаю, чи коштуватимуть вони мені 0,7 євро, і це їжа, коли лайна різана в барі коштує 1,10 або 1,20 євро

Все рухається. Меркадона - твій друг. Тепер, якщо ви купуєте дорогі макарони, епікурейський цільнозерновий хліб. це коштує грошей.

Що стосується білків, ну, у тренажерному залі вони вас зірвуть, і в травниках теж. В Інтернеті вони мають хороше співвідношення ціни та якості, вони коштують мені 5 кілограм 60Ђ. Два щоденних коктейлі, я не знаю, чи вони вийдуть на 0,7 °, і вони є їжею, коли засмічений поріз у барі виходить на 1,10 або 1,20Ђ

Все рухається. Меркадона - твій друг. Тепер, якщо ви купуєте дорогі макарони, епікурейський цільнозерновий хліб. це коштує грошей.

Що стосується білків, ну, у тренажерному залі вони вас зірвуть, і в травниках теж. В Інтернеті вони мають хороше співвідношення ціни та якості, вони коштують мені 5 кілограм 60Ђ. Два щоденних коктейлі, я не знаю, чи вони вийдуть на 0,7 °, і вони є їжею, коли засмічений поріз у барі виходить на 1,10 або 1,20Ђ

Ебать обличчя для рису, сиру.

Це дорого . давай. об'ємна дієта дорога в основному для м'яса . решта досить дешева, гідрати, синя риба дешева, бобові, сир, курка, тунець, яйця . де ви бачите там голод?

Якщо вони найдешевші продукти ... що робить їх дорожчими - це хороше червоне м’ясо ... ось тут боляче. принаймні в Мадриді ... Я знаю, що вони з району хорошого м’яса, і все змінюється.

Давайте подивимось, більш-менш для двох людей приблизно 100 €/120 € на тиждень (купуючи деякі фірмові речі, а інші ні)

М’ясо та фрукти, які витрачаються найбільше.

Примітка: Інша людина не діє.

4 банки тунця + півкіло м'яса + 10 білків на день, рисова паста набагато дешевша порівняно з

Протести проти Інтернету ловлять великі відра та цілих курей, які також дешевші

Ви ходите по магазинах ... сонечко


Ти станеш більшим за мене ... чому ти так не думаєш ... Я вже давно їв менше, ніж повинен ... спека сильно забирає мій голод, друже ... 85 кг і жир я розраховую 14-15% . ну кришку хехехехе

Привіт Робер (я не впізнав тебе .)